Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Yeni Beff Tur ile Güvenli ve Keyifli Yolculuk

Kurulduğumuz günden bu yana, işimizi olabildiği en iyi şekilde yaparak, kendimizi durmadan geliştirerek ve müşterilerimize verdiğimiz sözleri tutarak, içinde bulunduğumuz sektörü olumlu yönde dönüştürmek üzere var gücümüzle çalışıyoruz. Geniş hizmet yelpazemizi çalışan çeşitliliğimiz ile beraber destekliyor, gücümüzü çalışanlarımızın işlerini sevmelerinden ve firmalarına bağlılıklarından alıyoruz.

Söz verdiğimiz ve hedef edindiğimiz değişimin odağına çalışanlarımızı, onların sağlık ve güvenliğini yerleştiriyor, bütün paydaşlarımız ile güç birliği içerisinde müşterilerimizin ihtiyaçlarını taahhüt ettiğimiz şekilde yaşam bulduruyoruz.

Faaliyetlerimizi uluslararası standartlarda kurumsal yönetim, müşteri memnuniyeti, sürdürülebilirlik ve kurumsal sosyal sorumluluk anlayışı ile yürütüyoruz. Faaliyet gösterdiğimiz her alanda yenilikçi işlere imza atarak evrensel rekabet ilkeleri içinde kalıcı olmayı ve adım adım büyümeyi öncelikli buluyoruz.

15

Yıllık Tecrübemizin Temelinde

NEDEN TURLİNE?

Her Zaman En İyisini Hedefliyoruz

Misyonumuz

Geçmişten gelen bilgi ve deneyimlerimiz ile, önceliği müşteri memnuniyeti olan, müşteri ihtiyaç ve taleplerine en kısa sürede cevap verebilen, sağlıklı ve sürekli büyümeyi hedefleyen, verimli, karlı ve ülkemize yararlı bir şirket olmaktır.

Vizyonumuz

Yeniliklerde öncü, yaratıcı ve yenilikçi yönümüzü kullanarak, Türkiye ve Uluslararası alanda söz sahibi olmaktır.

Hedefimiz

Talep ve önerilere cevap verebilen, müşterilerimize çözüm ortağı-iş ortağı olabilme anlayışıyla sürekli kendimizi güncelleyerek, kaliteli hizmet ve üst düzey memnuniyet doğrultusunda ticari etik değerlerimizle hizmet vermek

YENİ BEFF TUR NELER YAPTI?

İşimize Gösterdiğimiz Özenle Büyüyoruz

7 +

Yıılık Tecrübe

25 +

Takım Arkadaşı

3476 +

Mutlu Müşteri

100 %

Memnuniyet